راهنمای تصویری خرید از Windows phone store

به منظور خرید application و Game برای گوشی های windows phone ، نیاز به ایجاد یک اکانت در Microsoft و یا هرکدام از زیرمجموعه های آن مانند outlook می باشد.

 

windows-phone--buy-guide01

 

بدین منظور بر روی Sign in کلیک کنبد

windows-phone--buy-guide02

 

 

در صورتی که قبلا اکانت ساخته اید وارد شوید

در غیر این صورت ماننده تصویر بر روی Sign up کلیک نمایید و در سایت عضو شوید

 

windows-phone--buy-guide03

 

پس از عضویت و ورود به حساب کاربری، اپلیکیشن و یا بازی مورد نظر انتخاب نمایید

 

windows-phone--buy-guide04

 

به طور کلی برای دانلود نرم افزارهای دلخواهتان در گوشی ها و تبلت های با سیستم عامل ویندوز، تنظیم کشور شما در بخش region نباید ایران باشد و برای دانلود نرم افزارهای رایگان، نیازی به تغییر ip اینترنت خود ندارید. اما به هنگام خرید، چه از طریق گوشی و چه از طریق لب تاپ و pc، باید علاوه بر تغییر نام کشور محل سکونت خود، از ip غیر ایران نیز استفاده نمایید. اگر هنگام خرید ip شما ایران باشد ویا در قسمت region تلفن همراه خود ایران را انتخاب کرده باشید، با این پیغام روبرو خواهید شد

 

windows-phone--buy-guide05

 

جهت انجام عملیات پرداخت بر روی Buy کلیک نمایید

 

windows-phone--buy-guide06

 

در این صفحه اطلاعات ویزاکارت را وارد نموده و سپس در قسمت billing address و additional information نیز اطلاعات لازم را وارد نمایید.

لازم به ذکر است در این قسمت علاوه بر اینکه ip شما باید غیر از ایران باشد، آدرس ها نیز باید در ایالات متحده باشد! و آدرس های عمارات نیز پاسخگو نیستند.

 

WindowsPhoneStore7

 

در آخرین صفحه قبل از پرداخت، یک تایید نهایی از شما گرفته می شود و اگر همه چیز درست باشد، پیغام تبریک برای خرید موفق را مشاهده خواهید کرد و یک ایمیل تایید پرداخت نیز برای شما ارسال خواهد شد

در این زمان اگر تلفن همراه شما، که البته با اکانت شما set شده است به wifi ویا به طور کلی به اینترنت مفصل باشد، به طور خودکار برنامه شروع به دانلود و سپس نصب میکند و اگر به اینترنت متصل نباشد، لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد که با باز کردن این لینک در موبایل خود، به صفحه ی دانلود برنامه هدایت می شوید. در این حالت دو گزینه برای شما موجود است. Buy و try. که با زدن دکمه ی buy و بدون نیاز به وارد کردن دوباره ی اطلاعات ویزاکارت، دانلود برنامه در گوشی شما شروع خواهد شد.