پرداخت هزینه پست سریع -eShipGlobal

پس از دریافت پذیرش تحصیلی (یا فرصت مطالعاتی) از دانشگاه ها در کشور ایالات متحده آمریکا، یک مدرک رسمی دولتی به صورت کاغذی با نام I20 (برای ویزای F1/F2) و یا DS-2019 (برای ویزای J1/J2) توسط دانشگاه برای متقاضی ویزا ارسال می شود که فرد با استفاده از اطلاعات آن می تواند برای سفارت آمریکا وقت بگیرد و در مصاحبه سفارت شرکت نماید.
مشکلی که برای دانشجویان ایرانی در این مرحله پیش می آید این است که امکان ارسال این مدارک به طور مستقیم به ایران وجود ندارد. در نتیجه دانشجویان می توانند از طریق eShipGlobal و یا سایر روش ها، این فرم را برای آدرسی در خارج از ایران ارسال کنند تا فرم توسط دریافت کننده در خارج از ایران، به آدرس آن ها در ایران ارسال شود.
موسسه eShipGlobal ارائه کننده خدمات UEMS یا خدمات پست سریع دانشگاهی می باشد.
آدرس وب سایت این موسسه https://study.eshipglobal.com است و بسیاری از دانشگاه ها و موسسات این وب سایت را جهت انتقال سریع فرم I20 یا DS-2019 به دانشجویان معرفی می نمایند. این موسسه معمولاً هزینه ای بین ۵۰ تا ۷۰ دلار آمریکا را برای ارسال مدارک دریافت می کند.

جهت ثبت سفارش پرداخت هزینه پست سریع مدارک از طریق ایشیپ گلوبال، لازم است ابتدا در وب سایت مربوط به این موسسه ایجاد اکانت نموده و تمامی مراحل لازم تا رسیدن به مرحله پرداخت با ویزا کارت/مستر کارت را طی نمایید.
جهت پرداخت این هزینه پیشنهاد ما به شما سفارش یک مستر کارت مجازی با نام خودتان است ، تا پرداخت را سریع و به صورت مستقیم انجام دهید